Версія сайту українською
Версия сайта на русском
(044) 461-98-80
Даша (066) 791-53-30 dasha@rondo.com.ua
27.36 30.86

Тури на Кавказ

Тури в Грузію - відкрийте для себе гостинний Кавказ

Тури в Грузію - захоплююча подорож на Кавказ, адже Грузія - дивовижна і гостинна країна, що славиться своїми віковими традиціями, винами і щедрістю душі . Наша компанія допоможе вам купити тур в Грузію за найвигіднішою ціною, пропонуючи путівки з добре продуманою екскурсійною програмою і ексклюзивними маршрутами.

Тури в Грузію

Відпочинок в Грузії - подорож в країну контрастів

Територія Грузії лежить між хребтами великого і Малого Кавказу, омиваючись із заходу водами Чорного моря, що робить клімат особливим - гірським і морським одночасно. Сусідство з Росією, Азербайджаном і Туреччиною дозволяє Грузії вести жваву торгівлю і розвивати курортно-туристичну сферу. Тож не дивно, що з 70 тис. Км.2 половину складають національні парки і третина - шикарні всесвітньо відомі курорти. Наш тур в Грузію допоможе вам в повній мірі оцінити красу і багатство цієї країни.

Населення Грузії багатонаціональне і в переважній більшості сповідує християнство. Всього в країні проживає близько 4,5 млн. Чоловік, причому майже чверть з них живуть в столиці Тбілісі. Тури в Грузію передбачають обов'язкове відвідування цього древнього міста з цікавою історією, безліччю культурних пам'ятників і сучасною індустрією торгівлі, розваг і комфортабельного відпочинку.

Тур в Грузію з відвідуванням & laquo; Столиці світу & raquo;

Стародавнє місто Тбілісі згідно з легендами вважається однією з перших столиць християнського світу на землях Причорномор'я і Русі. У 1958 р Тбілісі зазначив 1500-річний ювілей. Тож не дивно, що кількість історико-культурних пам'яток тут зашкалює. Завдяки нам, придбавши тур в Грузію, ви побачите найвидатніші і красиві з них, отримавши можливість доторкнутися до історії. Найвища точка Тбілісі - гора Мтацмінда. На її вершині розташовані телевежа і Пантеон в оточенні величезного парку. На скелястому березі Кури - дивовижний 800-річний храм Метехі і монумент засновникові міста Вахтангу Горгасалу. Тури в Грузію передбачають також відвідування термальних купалень, адже навіть саме слово & laquo; Тбілісі & raquo; походить від & laquo; тпілі & raquo; - грецької назви теплих сірчистих джерел.

Важлива інформація для комфортного туру в Грузію

  • Переліт в Грузію прямим рейсом можна замовити з Москви, Києва і практично всіх європейських столиць. Наші менеджери допоможуть вам підібрати оптимальний рейс, щоб тур в Грузію вийшов не витратний і приліт в країну припав на зручне для вас час.
  • Клімат Грузії настільки різноманітний, що можна відразу побачити 4 пори року, тому подбайте про комфортний гардеробі. Найкраще замовляти тур в Грузію з кінця квітня по кінець листопада.
  • Валюта країни - ларі, але рублі, євро і долари можна поміняти за курсом.
  • Мова - грузинський, але все місцеве населення добре говорить по-російськи.
  • напруга в розетках становить 220 вольт.
  • Тури в Грузію включають: трансфери, харчування, розміщення і чайові. Всі додаткові екскурсії - за ваш рахунок.
  • За вашим бажанням тури в Грузію можуть включати відвідування Абхазії і Південної Осетії. Це потенційно небезпечні регіони, тому радимо бути гранично обережними.

Тури в Грузію з нашою компанією подарують вам радість і хороші враження, не забудьте привести звідти в подарунок пляшку знаменитого грузинського вина!

Туристичний оператор Rondo © 2005-2020 Україна, Київ, 01054, вул. Олеся Гончара 37а, оф.3 (044) 461-98-80