Версія сайту українською
Версия сайта на русском
(044) 461-98-80
Света (068) 352-01-60 sveta@rondo.com.ua
  Катя (067) 526-42-62 katya@rondo.com.ua
27.36 30.86

Тури в Європу

Екскурсійні авіатури по Європі

 

Тури в Європу дуже популярні серед українських туристів. Короткий переліт, безвізовий режим, можливість здійснення як коротких поїздок по Європі на вихідні, так і більш довгих подорожей, роблять туризм в Європі дуже привабливим.

Спеціалізація туроператора РОНДО - екскурсійні авіатури по всьому світу, і звичайно у нас є великий вибір цих турів на будь-який смак. Можна купити тур в одну Європейську країну, а можна поїхати і в комбінований тур, побачивши за одну поїздку пам'ятки декількох країн. У нас є тури на будь-який смак і для будь-якого бюджету. Всі групові тури по Європі проводяться на комфортабельних автобусах з кваліфікованими гідами.

Ми пропонуємо як екскурсійні тури в Європу, так і комбіновані - екскурсії плюс відпочинок. Після насичених екскурсійних днів у туристів є можливість відпочити на прекрасних пляжах або в СПА.

Для тих, хто вважає за краще приватність в турі, ми організовуємо індивідуальні екскурсійні тури - туристи приєднуються до групи тільки на екскурсії.

І звичайно ми з задоволенням організуємо будь-який тематичний тур - будь то ділова поїздка в Європу чи тур за інтересами для групи. 

Пропонуємо Вашій увазі тури в Європу по самим приємним цінами включаючи авіапереліт або без нього, з включеними екскурсіями і опціонними. А також послуги з бронювання готелів ЗА ЦІНАМИ НИЖЧЕ BOOKING і можливість придбати ТІЛЬКИ ЕКСКУРСІЇ.

Туристичний оператор Rondo © 2005-2020 Україна, Київ, 01054, вул. Олеся Гончара 37а, оф.3 (044) 461-98-80