Версія сайту українською
Версия сайта на русском
(044) 461-98-80
Света (068) 352-01-60 sveta@rondo.com.ua
  Катя (067) 526-42-62 katya@rondo.com.ua
27.36 30.86

Екскурсійний Париж лайт

ЕКСКУРСІЙНИЙ ПАРИЖ ЛАЙТ 7 ночей/8 днів
Заїзди: понеділок, середа, п'ятниця

Розміщення в готелі 2* – від 650 євро з АВІА
Розміщення в готелі 3* – від 700 євро з АВІА
Дні проведення екскурсій можуть змінюватися залежно від дня заїзду

1 день

Прибуття в Париж, зустріч з представником приймаючої компанії в залі прильоту. Трансфер до готелю 2*/3*, розміщення. Вільний час.

2 день

Сніданок у готелі. 09-12 00 Оглядова екскурсія Парижем - допоможе вам отримати найбільш повну інформацію про Парижі і познайомитися з його основними пам'ятками. Ви побачите Єлисейські Поля і увінчаючу їх Тріумфальну арку, площу Згоди і церкву Мадлен, Гранд Опера та Будинок Інвалідів, куди було перенесено прах Наполеона, музей Родена і Собор Паризької Богоматері, площа Трокадеро, звідки відкривається чудовий вид на Ейфелеву баш. Ви познайомитеся також з площею Вогезов, університетом Сорбонни, Латинським кварталом та Пантеоном – останнього притулку великих людей Франції. Перед вами з'являться будівля Сенату в Люксембурзькому саду, Лувр, вишуканий квартал Сен-Жермен та Вандомська площа, знаменита своїми ювелірними магазинами (групова екскурсія 3 години: на автобусі з російськомовним гідом, збір групи та від'їзд від опери в 08 50 (Opera Garnier).
Вільний час на обід 12-14 00. Або обід в ресторані PАNORAMA за бажанням за додаткову плату.
14 00 – 16 00 від ресторану PANORAMA Екскурсія Монмартр та Базиліка Святого Серця. Ви зможете піднятися на Монмартрський пагорб. З його вершини, що знаходиться на висоті 130 метрів, відкривається дивовижний вид на Париж. Екскурсія включає відвідування базиліки Сакре-Кер, а також прогулянку мальовничими куточками кварталу, в якому жили і творили Моне, Тулуз-Лотрек, Ван Гог, Дега, Курбе та багато інших. Ви також побачите площу Театр, що за традицією стала улюбленим місцем зустрічі художників, і знамените кабаре Мулен Руж.
Це, мабуть, один із наймальовничіших і найцікавіших районів Парижа. Протягом усього ХІХ і початку XX століть він був свого роду Меккою богемного світу. З бульварів, що проходять прямо біля підніжжя Монмартського пагорба і відомих під назвою «району червоних ліхтарів», можна пройти місцями, де знаходилися майстерні художників та їхні улюблені ресторани, побачити базиліку Сакре-Кер, побудовану на народні пожертвування, присвячену Святому Серцю — унікальне , де вже з 1 серпня 1885 ні вдень, ні вночі не припиняється молитва перед символічним зображенням серця Ісусового; церква Святого Петра на Пагорбі, площа Пагорба з її художниками та шаржистами, прилеглими вуличками, де у кожній вивісці, у кожній репродукції оживає унікальна історія Монмартру.

3 день

Сніданок. 14 00 – 16 00 Екскурсія Латинський Квартал та Собор Паризької Богоматері.
Ця екскурсія присвячена історії середньовічного Парижа. Подорож у минуле розпочнеться від знаменитого Собору Паризької Богоматері, свідка легендарних подій французької історії.
Пройшовши середньовічними вуличками в Латинському кварталі, де знаходиться найвужча вулиця Парижа, повз книжкові крамниці, кафе і ресторанчики, ви опинитеся перед огорожею колишнього монастиря Клюні — одного з найбільших релігійних та духовних центрів минулого.
Лівий берег Сени давно називають Латинським кварталом. Це район студентів та інтелектуалів, навчальних закладів та книгарень. У Латинському кварталі панує неповторна атмосфера веселощів та юності, яка не залишить байдужим нікого. Тут знаходиться Сорбонна — один із найстаріших університетів Європи та Римські Терми, Пантеон — усипальниця великих людей та Люксембурзький сад та палац, де засідає французький Сенат. В даний час Латинський квартал відомий своїми пішохідними вуличками, де багато ресторанів традиційної французької кухні. Від'їзд з / від: Place Saint Michel
АБО 19 30 – 21 30 пішохідна екскурсія Єлисейські Поля та Ейфелева Башта у вогнях.
2 символи Парижа. Єлисейські поля одна з головних магістралей Парижа. Знамениті Єлисейські поля протягнулися між площею Злагоди та Тріумфальною аркою. Ейфелева вежа, безумовно, найбільш відвідуваний туристами об'єкт у Парижі. Вона була побудована в 1889 році за проектом Гюстава Ейфеля до Всесвітньої Виставки, на згадку про сторічну річницю Революції і до спорудження будівлі Крайслера в Манхеттені Ейфелева вежа була найвищою будівлею у світі (320 м). Марсове поле - громадський парк у 7-му окрузі Парижа, між Ейфелевою вежею з північного заходу та Військовою школою з південного заходу. Знаходиться у західній частині міста, на лівому березі Сени. Гід проводить пішохідну екскурсію (2 години) та прощається у Башти, підйом гіда на Башту не передбачено. Зустріч із гідом біля вічного Вогню Тріумфальної Арки. Квитки на Вежу не включені у вартість екскурсії та оплачуються клієнтами на місці за бажанням.
Зустріч у Обеліська на Площі Конкорд. 

4 день

Сніданок. Вільний час в Парижі або можливість замовити додаткові екскурсії.

5 день

Сніданок. Вільний час в Парижі або можливість замовити додаткові екскурсії.

6 день

Сніданок. Вільний час в Парижі або можливість замовити додаткові екскурсії.

7 день

Сніданок. Вільний час в Парижі або можливість замовити додаткові екскурсії.

8 день

Сніданок. Визволення номерів. Трансфер в а/п та виліт.

 

У вартість включено:
Проживання та сніданки в готелях 2*/3* у Парижі
Оглядова екскурсія Парижем з гідом на автобусі 3 години + Монмартр 2 години (четвер, субота)
Екскурсія Латинський Квартал та Собор Паризької Богоматері (п'ятниця) АБО Єлисейські Поля та Ейфелева Башта (субота)
Трансфери, а/п-готель-а/п, групові під рейси Sky Up
Мед страховка ERV 30 000 EURO
Авіа переліт в/з Парижа Sky Up (тариф ручна поклажа 9 кг)
 

Додатково оплачуються:
Обіди, дегустації, вхідні квитки
Тур податок близько 1.5-2€ чол/ніч

Туристичний оператор Rondo © 2005-2020 Україна, Київ, 01054, вул. Олеся Гончара 37а, оф.3 (044) 461-98-80