Версія сайту українською
Версия сайта на русском
(044) 461-98-80
Света (068) 352-01-60 sveta@rondo.com.ua
  Катя (067) 526-42-62 katya@rondo.com.ua
27.36 30.86

Екскурсійний Париж класичний

ЕКСКУРСІЙНИЙ ПАРИЖ КЛАСИЧНИЙ 7 ночей/8 днів
Заїзди: понеділок, середа, п'ятниця

Розміщення в готелі 2* - від 800 євро з АВІА
Розміщення в готелі 3* – від 850 євро з АВІА
Дні проведення екскурсій можуть змінюватися залежно від дня заїзду

1 день

Прибуття в Париж, зустріч з представником приймаючої компанії в залі прильоту. Трансфер до готелю 2*/3*, розміщення. Вільний час.

2 день

Сніданок у готелі. 09-12 00 Оглядова екскурсія Парижем - допоможе вам отримати найбільш повну інформацію про Парижі і познайомитися з його основними пам'ятками. Ви побачите Єлисейські Поля і увінчаючу їх Тріумфальну арку, площу Згоди і церкву Мадлен, Гранд Опера та Будинок Інвалідів, куди було перенесено прах Наполеона, музей Родена і Собор Паризької Богоматері, площа Трокадеро, звідки відкривається чудовий вид на Ейфелеву баш. Ви познайомитеся також з площею Вогезов, університетом Сорбонни, Латинським кварталом та Пантеоном – останнього притулку великих людей Франції. Перед вами з'являться будівля Сенату в Люксембурзькому саду, Лувр, вишуканий квартал Сен-Жермен та Вандомська площа, знаменита своїми ювелірними магазинами (групова екскурсія 3 години: на автобусі з російськомовним гідом, збір групи та від'їзд від опери 09 00 (Opera Garnier).
Вільний час на обід 12-14 00. Або обід у ресторані PАNORAMA за бажанням за додаткову плату.
14 00 – 16 00 від ресторану PANORAMA Екскурсія Монмартр та Базиліка Святого Серця. Ви зможете піднятися на Монмартрський пагорб. З його вершини, що знаходиться на висоті 130 метрів, відкривається дивовижний вид на Париж. Екскурсія включає відвідування базиліки Сакре-Кер, а також прогулянку мальовничими куточками кварталу, в якому жили і творили Моне, Тулуз-Лотрек, Ван Гог, Дега, Курбе та багато інших. Ви також побачите площу Театр, що за традицією стала улюбленим місцем зустрічі художників, і знамените кабаре Мулен Руж.
Це, мабуть, один із наймальовничіших і найцікавіших районів Парижа. Протягом усього ХІХ і початку XX століть він був свого роду Меккою богемного світу. З бульварів, що проходять прямо біля підніжжя Монмартського пагорба і відомих під назвою «району червоних ліхтарів», можна пройти місцями, де знаходилися майстерні художників та їхні улюблені ресторани, побачити базиліку Сакре-Кер, побудовану на народні пожертвування, присвячену Святому Серцю — унікальне , де вже з 1 серпня 1885 ні вдень, ні вночі не припиняється молитва перед символічним зображенням серця Ісусового; церква Святого Петра на Пагорбі, площа Пагорба з її художниками та шаржистами, прилеглими вуличками, де у кожній вивісці, у кожній репродукції оживає унікальна історія Монмартру. 

3 день

Сніданок. 14 00 – 16 00 Екскурсія Латинський Квартал та Собор Паризької Богоматері.
Ця екскурсія присвячена історії середньовічного Парижа. Подорож у минуле розпочнеться від знаменитого Собору Паризької Богоматері, свідка легендарних подій французької історії.
Пройшовши середньовічними вуличками в Латинському кварталі, де знаходиться найвужча вулиця Парижа, повз книжкові крамниці, кафе і ресторанчики, ви опинитеся перед огорожею колишнього монастиря Клюні — одного з найбільших релігійних та духовних центрів минулого.
Лівий берег Сени давно називають Латинським кварталом. Це район студентів та інтелектуалів, навчальних закладів та книгарень. У Латинському кварталі панує неповторна атмосфера веселощів та юності, яка не залишить байдужим нікого. Тут знаходиться Сорбонна — один із найстаріших університетів Європи та Римські Терми, Пантеон — усипальниця великих людей та Люксембурзький сад та палац, де засідає французький Сенат. В даний час Латинський квартал відомий своїми пішохідними вуличками, де багато ресторанів традиційної французької кухні. Від'їзд з / від: Place Saint Michel
АБО 19 30 – 21 30 пішохідна екскурсія Єлисейські Поля та Ейфелева Башта у вогнях.
2 символи Парижа. Єлисейські поля одна з головних магістралей Парижа. Знамениті Єлисейські поля протягнулися між площею Злагоди та Тріумфальною аркою. Ейфелева вежа, безумовно, найбільш відвідуваний туристами об'єкт у Парижі. Вона була побудована в 1889 році за проектом Гюстава Ейфеля до Всесвітньої Виставки, на згадку про сторічну річницю Революції і до спорудження будівлі Крайслера в Манхеттені Ейфелева вежа була найвищою будівлею у світі (320 м). Марсове поле - громадський парк у 7-му окрузі Парижа, між Ейфелевою вежею з північного заходу та Військовою школою з південного заходу. Знаходиться у західній частині міста, на лівому березі Сени. Гід проводить пішохідну екскурсію (2 години) та прощається у Башти, підйом гіда на Башту не передбачено. Зустріч із гідом біля вічного Вогню Тріумфальної Арки. Квитки на Вежу не включені у вартість екскурсії та оплачуються клієнтами на місці за бажанням.
Зустріч у Обеліська на Площі Конкорд. 

4 день

Сніданок. 09 – 13 00 Екскурсія Версальський Палац (вхідний квиток увімкнено)
Версаль — столиця Франції протягом 107 років... найбільший палац Європи... примха молодого Короля Сонця чи тонко продумана політика? Версаль був обраний королем Людовіком XIII для будівництва скромного мисливського замку. Король бажав вдаватися тут до своєї улюбленої пристрасті — полювання. Його син, Людовік XIV, теж був затятим мисливцем, проте він пов'язував із цим місцем куди більш честолюбні плани. Невдоволений іншими своїми палацами (серед яких були Лувр), він у 1660 року вирішив перебудувати Версаль в розкішний палацово-парковий ансамбль. Тут усе вражає пишнотою та розмахом — адже король хотів, щоб тут розмістився королівський двір. Парки Версаля розкинулися на площі 101 гектар. Тут безліч оглядових майданчиків, алей та променадів є навіть свій Великий канал, а вірніше, ціла система каналів, яку назвали «маленькою Венецією». Версальські фонтани втілюють ідею прославлення Людовіка XIV. Для будівництва палацу Людовіком XIV були запрошені найславетніші художники, архітектори та скульптори. Тут зібрані картини відомих європейських майстрів, меблі та гобелени тієї епохи.
Від'їзд від Опери (Opera Garnier).

16 – 18 00 Екскурсія ШЕДЕВРИ ЛУВРУ (вхідний квиток включено).
Проходячи через століття, Лувр змінював своє призначення і своє обличчя, і в кожного сприйнятті Лувр — свій, індивідуальний. Був колись і фортецею, і головною резиденцією королів Франції, і Академією Витончених Мистецтв. Королівський палац став музеєм в 1793 після революції, коли вхід в Лувр був відкритий для широкої публіки. Тепер це один із найбільших музеїв світу, і тут представлені тисячі витворів мистецтва.
В даний час у Палаці Лувру розміщено кілька музеїв або, так званих, відділів - Стародавнього Сходу, Єгипту, грецьких та римських старожитностей, світової скульптури та живопису.
Екскурсія по Лувру познайомить вас з такими шедеврами, як Мона Ліза Леонардо да Вінчі, Венера Мілоська та Ніка Самофракійська, а також розкриє для вас багато таємниць живопису, скульптури та історії мистецтва в Європі.
Зустріч із гідом на Площі Лувру навпроти Піраміди біля кінної статуї Людовіка. 

5 день

Сніданок. Вільний час в Парижі або можливість замовити додаткові екскурсії.

6 день

Сніданок. Вільний час в Парижі або можливість замовити додаткові екскурсії.

7 день

Сніданок. Вільний час в Парижі або можливість замовити додаткові екскурсії.

8 день

Сніданок. Визволення номерів. Трансфер в а/п та виліт.

 

У вартість включено:
Проживання та сніданки в готелях 2*/3* у Парижі
Оглядова екскурсія Парижем з гідом на автобусі 3 години + Монмартр 2 години (четвер, субота)
Екскурсія Латинський Квартал та Собор Паризької Богоматері (п'ятниця) АБО Єлисейські Поля та Ейфелева Башта (субота)
Екскурсія Версальський Палац (середа), вхідний квиток включений
Екскурсія в Лувр (середа), вхідний квиток включений
Трансфери, а/п-готель-а/п, групові під рейси Sky Up
Мед страховка ERV 30 000 EURO
Авіа переліт в/з Парижа Sky Up (тариф ручна поклажа 9 кг)

Додатково оплачуються:
Обіди, дегустації, вхідні квитки
Тур податок близько 1.5-2€ чол/ніч

Туристичний оператор Rondo © 2005-2020 Україна, Київ, 01054, вул. Олеся Гончара 37а, оф.3 (044) 461-98-80