Версія сайту українською
Версия сайта на русском
(044) 461-98-80
Ольга: тел.(050) 332-21-25, email: olga@rondo.com.ua,
Даша: тел. (066) 791-53-30, email: dasha@rondo.com.ua
27.36 30.86

Туры в Иорданию

Тури в Йорданію

Тури в Йорданію завжди користуються особливою популярністю, так як ця загадкова для багатьох країна, що омивається Мертвим морем і Акабским затокою, що ваблять туристів своїми найчистішими пляжами, масивними кораловими рифами і одним із сучасних чудес світу - містом Петрою.

Йорданія розташована на Близькому Сході, тому дев'яносто відсотків території займають піщані і кам'янисті пустелі, оточені невисокими горами.

Амман - столиця Йорданії, місто - де сучасне життя гармонійно переплітається з історичними роками. Друга назва Аммана - & laquo; Біле місто & raquo ;, він простягається між пустельній і родючої долинами річки Йордан.

Місцеве населення - йорданці - в більшості етнічні араби, прихильники Ісламу.

АкабаМоре в Иордании

Неординарність турів до Йорданії

Опинившись в Йорданії Ви варто відвідати відомі на весь світ: Цитадель, руїни давньо-римського храму Геркулеса, амфітеатр, Палац відомого губернатора Оммейядов і цікавий квартал східних ринків, що не зможуть залишити байдужим нікого, навіть самого & laquo; бувалого & raquo; туриста.

Природа обдарувала Йорданію унікальними справжніми скарбами. Ця країна володіє винятковим природним розмаїттям: долини - вкриті буйною рослинністю, заболочені низовини, гори, які поросли соснами, неміряно джерел, що стікають з прекрасних пагорбів, і чарують погляд оазиси пустелі Ваді-Рам.

Унікальні заповідники Йорданії

тури в Йорданію можна перетворити в тури по заповідниках. Одним з найкрасивіших місць для відпочинку є унікальний природний заповідник - Ваді-Муджиб, що тягнеться з півночі на південь країни, що славиться своїми водними притоками і ізольованістю.

У заповіднику Шаумарі мешкає кілька унікальних і рідкісних на сьогодні видів тварин, що знаходяться під реальною загрозою зникнення: антилопа, страуси, газелі, онагри.

Аджлунскій заповідник, розташований на півночі країни, славиться своїми унікальними лісами. Густі зарості калепрінского густого дуба, фісташкові, комбінованих і суничних дерев дозволяє побачити природу Йорданії в її первозданному вигляді. Ліси багаті численними видами тварин і лісових птахів, а навесні радують місцевих жителів і гостей своєю чистою красою квітучі анемони і солнцецвет.

Найновіший заповідник Йорданії - це Дібінскій ліс. Але, не дивлячись на свій досить молодий вік, він порадує Вас дикими оливковими, фісташок і грушевими деревами, а також більш часто зустрічаються аллепская сосною, калепрінскім дубом і суничним деревом.

Йорданія - скарб екології на Червоному і Мертвому морях

Ще одним екологічним скарбом Йорданії є унікальна територія уздовж східного узбережжя Мертвого моря. Тут з прекрасних пагорбів течуть безліч дрібних джерел, мінеральні води яких багаті солями хлору, натрію, брому, кальцію і магнію. Ще одна причина, по якій тури в Йорданію користуються попитом у туристів - це гарячі термальні джерела, які приваблюють своєю цілющістю величезна кількість людей протягом багатьох років.

Середземноморський і різко-континентальний клімат ідеально підходить для відпочинку в будь-який час року. Однак, найкращим часом відвідування Йорданії вважається весна і осінь (середня температура +23 ... + 27 С). Температура води біля узбережжя Червоного і Мертвого морів - не буває нижче 21 С, протягом усього року.

Йордан гостинно пропонує Вам два основних курорту - Мертве море і Акаба на Червоному морі. Узбережжя Мертвого моря відрізняється теплою водою і безпекою сонячних ванн. Унікальні кліматичні умови благотворно впливають на лікування різних хронічних захворювань. А розкішні готелі навряд чи кого-небудь розчарують. Це прекрасне місце для сімейного відпочинку.

Загадкові коралові рифи курорту Акаба, дивовижні риби, а також затонуле судно & laquo; Cedar Pride & raquo; не залишать байдужими любителів дайвінгу. Дайверам тут надається більше 30 місць. А близьке розташування Петри і Ваді-Вам додає привабливості цього курорту.

Якщо говорити про визначні памятки Йордану, то тут теж є, чим похвалитися. Гордістю держави є найпрекрасніше місце Близького Сходу - висічений в рожевих скелях, древнє місто Петра, який налічує понад 800 памятників. Чималий інтерес також представляє собою і Греко-римський місто Джераш. Тут можна побачити храм Зевса, Артеміди, Арка Адріана, театри, площі, фонтани, а також можна потрапити на Джерашскій фестиваль культури і мистецтва. Місто Гадара розмістився на вершині пагорба і відкриває своїм відвідувачам таємниці руїн чорного базальтового театру, собору і підземного мавзолею. Місто Мадаба, розташований в 35 км від Аммана приваблює туристів мозаїчною картою Святої Землі і Єрусалиму в церкві Святого Георгія. І, звичайно ж, не можна не згадати про горе Небо, яка згадується в Старому Завіті і з Вершини якої відкривається прекрасний вид на Іудейські гори, Йорданську Долину і Єрусалим.

Справжнє везіння потрапити до Йорданії під час місцевих національних свят. До речі, багато тури в Йорданію як раз розраховані на це. При цьому необхідно памятати, що відвідуючи будь-яку країну Ви повинні шанобливо ставитися до її традицій і правил поведінки. Що стосується Йорданії, то тут не рекомендується жінкам вбиратися в надмірно відкриті наряди, що не розпивати спиртні напої на вулицях і не порушувати правила дорожнього руху. У Рамадан - місяць мусульманського посту - слід утримуватися від прийому їжі, води і куріння в громадських місцях.

Амман

Це дивовижне місто є столицею Йорданії, в ньому зібрані памятники історії практично всіх цивілізацій, які пройшли по території Йорданії в усі часи, починаючи з камяного віку і до наших днів. І в той же час, Амман - це столиця сучасної королівства. Ви відвідаєте: Палац Омейядів, що датується 720-750 рр. н.е., Храм Геркулеса, побудований за часів імператора Марка Аврелія (161-180 рр. н.е.), Візантійську Церкву 6-7 століття н.е., Римський Амфітеатр (2 століття н.е.), Мечеть Короля Хусейна, яка була побудована в 1924 р на місці стародавньої мечеті періоду Омейядів, а також Королівський Музей Автомобілів.

Мертве море

Розташоване на 400 м нижче рівня моря, Мертве море є найнижчою точкою на Землі. Завдяки незвичайній солоності вода Мертвого моря настільки щільна, що будь-який невмілий плавець триматиметься на поверхні, як поплавок.

Мадабе

Прославлений & quot; місто мозаїк & quot ;. Саме тут, в грецькій християнській церкві св. Георгія, зберігається дивно детальна мозаїчна карта Палестини з Єрусалимом. Це приголомшливий твір створено в 6 столітті н.е. На зібраному з двох мільйонів різнокольорових каменів, яскравому мозаїчному панно, постає перед Вашим поглядом постає настільки мальовниче, як і докладне зображення Святої Землі.

Гора Небо

Небо - це гора висотою в 833 метри, знаходиться в 10 км на захід від Мадаби. На її вершині збереглися залишки церкви 4-6 ст. н.е. з чудовими мозаїчними панно на підлозі. За переказами, тут знаходиться могила пророка Мойсея. За біблійними переказами, на сороковий рік поневіряння по пустелі народ Ізраїлю вийшов до гори Небо, Мойсей зійшов на вершину, звідки Господь показав йому землю Краю, куди він і вів свій народ.

Віфанія (Бетані)

Приголомшливі археологічні знахідки, зібрані в Віфанії, підтвердили, що саме тут відбулася зустріч Ісуса Христа і жив в цій місцевості Іоанна Хрестителя. Великі купелі для хрещення, молитовний будинок перших християн і залишки візантійської церкви відкриті для відвідування паломників, які зїжджаються сюди з усього світу. Тут же знаходиться ще одне святе місце - пагорб, з якого Ілля-пророк вознісся на небеса.

Джерела Маин

Розташовані на північний захід від Мадаби термальні джерела Маин, є популярним з часів Римського панування місцем лікування і відпочинку людей, яким показано прийняття природних гарячих ванн .

Петра

Навіть для такого багатого дарами історії держави, Петра є справді безцінним скарбом, найбільшим самоцвітом в короні Йорданії, який прославив це східне королівство на весь світ. Цей легендарний місто, більше 2000 років тому було столицею стародавнього Набатейського Царства, захований в самому серці скелі, так що дорога до нього проходить по глибокому і вузькій ущелині Сик. Місто-привид був втрачений протягом майже 300 років, до 1812 року, коли відбулося його нове відкриття.

Джераш

Це стародавнє місто, колись належить до групи міст Декаполіса, є одним з кращих серед усіх збережених до нинішнього часу зразків провінційного міста Римської імперії. Крім знаменитої Вулиці Колон, в Джераше прекрасно збереглося безліч геніальних творів античних архітекторів, включаючи храми, жертовники богів, фонтани та інші дивовижні споруди.

Омм Кайс

Свого часу це місто було значним культурним центром. Найцікавіше - це руїни римського міста: Західний театр, вулиця з колонадою, мавзолей і купальня.

Аджлюн

Замок Аджлюн, розташований на вершині гори, був побудований 1184 р одним з генералів Саладина з метою охорони залізних рудників, стримування натиску хрестоносців і захисту торгових шляхів між Сирією і Йорданією.

Замки пустелі

Розкидані по чорній базальтової пустелі на схід від Аммана, Замки пустелі стоять як нагадування про процвітання початкового періоду Ісламсько-Арабської цивілізації . Ці, що здаються відокремленими, павільйони, караван-сараї, лазні та мисливські будиночки, свого часу були складовими частинами сільськогосподарських або торгових комплексів, в основному, в епоху Умейядов (661-750 н.е..)

Заповідник Муджиб

Заповідник Муджиб розташований в мальовничій ущелині Вади Муджиб, плавно збігає в Мертве море на позначці 400 м нижче рівня моря. Перепад висот на всьому просторі заповідника сягає 1300 м. У заповіднику Муджиб прокладені п'ять основних туристичних маршрутів.

Замки хрестоносців

Шанувальникам колишньої лицарської слави буде цікаво відвідати замки хрестоносців Карак і Шобак, розташовані на шляху з Аммана до Петра (по древньому Королівському шляху).

Туристичний оператор Rondo © 2005-2020 Україна, Київ, 01054, вул. Олеся Гончара 37а, оф.3 (044) 461-98-80