Версія сайту українською
Версия сайта на русском
(044) 461-98-80
Ольга: тел.(050) 332-21-25, email: olga@rondo.com.ua,
Даша: тел. (066) 791-53-30, email: dasha@rondo.com.ua
27.36 30.86

Тури в Ізраїль

Тури в Ізраїль - подорож в легенду

Тури в Ізраїль - незабутній відпочинок, адже «Земля обітована» - дивовижна країна з давньою, насиченою подіями історією, святинями, що притягають мільйони паломників, а також один з найкрасивіших куточків Землі, де розташована величезна кількість природних заповідників і п'ятизіркових курортів. Купуючи тур в Ізраїль, ви не тільки відвідайте все його пам'ятники, а й поринете в неповторну атмосферу місця, де з'єднуються цивілізації, побуваєте відразу на трьох морях!

Відпочинок в Ізраїлі залишить у вас незабутні враження: природа країни настільки різноманітна, що здається нереальним сусідство мертвих пустель з п'янким бризом, овіває морські берега. Гори з вічнозеленими лісами і всіяні екзотичними квітами парки є сусідами з сучасними мегаполісами з хмарочосів і храмами, що стоять вже понад тисячу років. Давно Ізраїль відпочинок зробив своїм пріоритетним напрямком, тому навіть пустеля Негев, що займає 60% площі держави, за допомогою сучасних технологій зрошення перетворена в курорт.

 

Відпочинок в Ізраїлі

Поєднайте приємне з корисним, замовивши тур до Ізраїлю

З якою б метою ви не замовляли тур до Ізраїлю, відпочинок неодмінно вийде насиченим і змістовним. У країні розвинена індустрія розваг і життя на вузьких вуличках вирує вдень, і вночі. До ваших послуг - безліч сувенірних крамниць, майстерень, галерей. І, звичайно, затишні маленькі кафе, де можна покуштувати страви традиційної єврейської і арабської кухні і перечекати спеку полудня. Тури в Ізраїль, які ви прямо зараз можете замовити в нашій компанії, включають багату екскурсійну програму і гарантують захоплююче паломництво по овіяних легендами святиням.

Популярний напрям при замовленні на тур до Ізраїлю - це оздоровлення, адже тут знаходиться всесвітньо відоме «Мертве море» і розвинена індустрія косметології і грязелікування. Мінеральні лікарні дозволяють позбутися від зайвої ваги, шкірних і простудних захворювань, артритів і артрозу, а також пропонують ефективну натуральну терапію по омолодженню і пластичної хірургії. Тож не дивно, що лікувальний тур в Ізраїль так популярний у голлівудських і вітчизняних «зірок».

Шопінг тури в Ізраїль і екскурсійна програма

Відпочинок в Ізраїлі - це комфортабельні курорти з виходом до Середземного моря (Нетанія), Червоного і Мертвого морях (Ейлат, Ен Бокек). Тут  на вас чекають шикарні пляжі, басейни, а також можливості для захоплюючих пригод: дайвінгу і морських прогулянок на яхті. Тури в Ізраїль при високому рівні сервісу відрізняються прийнятною ціною і зручними маршрутами.

Для віруючих Ізраїль пропонує відпочинок не тільки тілу, а й душі. Під керівництвом досвідчених гідів ви зможете відвідати святі місця: «Храм Гробу Господнього», стіну Плачу і гробницю мудрого царя Давида в Єрусалимі, просочені біблійним духом легендарні Назарет і Віфлеєм, а також місто Яффа, де праведний Ной за переказами побудував свій ковчег.

Для любителів шопінг-турів ми можемо поєднати відпочинок в Ізраїлі з відвідуванням найбільших торговельних центрів і колоритних ринків. Вам безсумнівно сподобається в Тель-Авіві, адже його індустрія розваг і торгівлі активна і вдень, і вночі. Ізраїль дарує відпочинок всім туристам зі щедрістю, так що не пропустіть нагоду замовити у нас путівку за вигідною ціною і відвідати цю дивовижну країну!

Туристичний оператор Rondo © 2005-2020 Україна, Київ, 01054, вул. Олеся Гончара 37а, оф.3 (044) 461-98-80