Версія сайту українською
Версия сайта на русском
(044) 461-98-80
Ольга: тел.(050) 332-21-25, email: olga@rondo.com.ua,
Даша: тел. (066) 791-53-30, email: dasha@rondo.com.ua
27.36 30.86

Екскурсії по Ізраїлю

Захоплюючі екскурсійні тури в Ізраїль: скласти маршрут екскурсійного туру в Ізраїль або підібрати тематичні екскурсії по визначних пам'ятках Ізраїлю.

Экскурсии по Израилю

Протягом останніх років Ізраїль беззаперечно вважається одним з найпопулярніших туристичних напрямків, - в цьому немає нічого незвичайного, тому що в цій країні спостерігається дивовижне поєднання неповторної природи, давньої історії та національних традицій. На особливу увагу, безсумнівно, заслуговують екскурсійні тури - Ізраїль пропонує безліч місць, які обов'язково варто відвідати, - серед них знаменита гора Синай, Храм Гробу Господнього, Стіна плачу і т.д. Наша туристична компанія пропонує різноманітність екскурсійних турів до Ізраїлю різної тривалості, - навіть найбільш вимогливі туристи не залишаться розчарованими поїздкою в цю загадкову країну, де історичні пам'ятки цілком органічно виглядають на тлі сучасних будівель.

Здійснити паломництво до Ізраїлю або просто побувати на незабутніх і надзвичайно інформативних екскурсіях з досвідченим гідом тепер може будь-який клієнт нашого туристичного агентства, - ми подбаємо про те, щоб ваша подорож була цікавою і залишила виключно позитивні спогади. Залежно від ваших персональних побажань і фінансових можливостей, наші співробітники оперативно підберуть екскурсійний тур до Ізраїлю, а також запропонують замовити авіаквиток на дати, які Вам потрібні. При необхідності, ви завжди можете звернутися до нас за консультацією щодо маршруту екскурсійного туру в різні міста Ізраїлю і уточнити, коли з Києва бувають вильоти в Тель-Авів або Ейлат. Немає ніякої необхідності витрачати масу вільного часу і зусиль на самостійне бронювання готелю або підбір екскурсій по Ізраїлю - до ваших послуг наші тури, складені з урахуванням особливостей роботи транспортних служби та специфіки національних традицій.

Ознайомитися з розкладом і уточнити, які можна замовити екскурсії в Ізраїлі, можна на нашому сайті, де регулярно оновлюється інформація і анонсуються спеціальні пропозиції для туристів. Крім регулярних екскурсій по визначних пам'ятках Ізраїлю, доступні також поїздки по індивідуальному замовленню - в такому випадку рекомендується попередньо ознайомитися з розцінками даного виду послуг.

Туристичний оператор Rondo © 2005 - 2020 Україна, Київ, 01054, вул. Олеся Гончара 37a, оф.3 (044) 461-98-80