Версія сайту українською
Версия сайта на русском
(044) 461-98-80
Света (068) 352-01-60 sveta@rondo.com.ua
27.36 30.86

Латинська Центральна Америка

Тури в Центральну і Латинську Америку

Латинська Америка - збірне найменування американських країн і територій. До складу Латинської Америки завжди включаються іспаномовні країни материкової Америки від Мексики на півночі до Аргентини на півдні, а також іспаномовні країни Карибського басейну (Куба, Домініканська Республіка, Пуерто-Ріко). У переважній кількості випадків включається португало-мовний Бразилія. У багатьох випадках включаються франкомовні Гаїті, Сен-Мартен і Французька Гвіана.

У Латинській Америці розташована найдовша на Землі система гір, яку називають Андами, тут же розташувався найбільший функціонуючий вулкан планети під назвою Котопахи, а також найвищий в світі водопад по імені Анхель, найбільша гірське озеро Тітікака і найбільша на Землі ріка - Амазонка. Землетруси і виверження вулканів - часті явища для природи Латинської Америки. Надра цього материка багаті нафтою, чорними і рідкісними металами, природним газом.

Фауна цього регіону своєрідна, ні в якому іншому місці більше не зустрічаються такі тварини, як лами гуанако, лінивці, або американські страуси. У той же час тваринний світ Латинської Америки в деякому сенсі нагадує Африку і Австралію.

Клімат в більшій частині Латинської Америки жаркий, з середньодобовими температурами понад 20 градусів. Але, наприклад, на схилах Анд дощі можуть лити практично цілий рік, а в Перу і Чилі за рік взагалі може не випасти ні краплі.

Велика частина латинської Америки говорить іспанською мовою, який також є державним в більшості країн. У Бразилії державною мовою є португальська. Португальська мова, застосовуваний в Бразилії, сильно схильний до іспанської впливу і дещо відрізняється від оригінального португальської мови. Менш поширені в якості державних англійська, французька і нідерландська мови. На відміну від США і Канади, в Латинській Америці більш високий відсоток корінного населення. У Болівії і Парагваї індіанці становлять більшість.

Туры в Латинскую Америку

Бразилія

Тури в Бразилію - це прекрасний відпочинок, відвідування екскурсій, грандіозні карнавали і фестивалі. Незабутні враження в новорічний карнавал на березі Ріо-де-Жанейро. Бразилія це екзотична країна, яка пропонує величезну кількість можливостей для проведення відпочинку. Купуючи тур в Бразилію, ви отримуєте пляжний відпочинок і заняття водними видами спорту, прогулянки по красивих містах і огляд численних визначних памяток. Піщані пляжі по всьому узбережжю, тепла океанська вода, відомі у всьому світі водоспади, Амазонія, Пантанал ... - можна дуже довго продовжувати список того, що пропонує побачити Бразилія. Екзотика природи, фауни і флори, запальні ритми самби і дивно доброзичливі люди. І в найбільших і в самих маленьких містах можна побачити дуже багато унікального і самобутнього. Це країна під жарким сонцем, де дійсність перевершує навіть фантазії класичних творів жанру.

Аргентина

Буенос-Айрес відомий в світі, перш за все, як батьківщина Танго. І без сумніву, це найкраще місто в світі для шанувальників цього знаменитого танцю. Але, крім того, тут Ви неодмінно відчуєте незвичайну чарівність цього космополітичного міста Єви Перон, з його знаменитим палацом Каза Розаду, колишнім портом Пуерто Мадеро, кварталом Камініто, вулицею Флорида, футбольним стадіоном Бока Хуніор, кафедральним собором, Національним історичним музеєм, Ботанічним садом. .. цей багатогранний місто настільки сповнений цікавими місцями, які просто необхідно відвідати, що неможливо перерахувати їх все.

Перу

Перу - це країна , в якій протягом кількох годин Ви можете пройти кілька кліматичних зон, від спекотного тропічного на узбережжі Тихого океану до холодних вершин Анд, покритих вічними снігами, незважаючи на близькість до екватора, і знову опинитися в жаркій тропічної низовини річки Амазонка. Це країна, населення якої наполовину складається з індіанців. Тут можна побачити найбільшого птаха в світі - андского кондора, диких лам і викуний. Можна годинами милуватися, спостерігаючи політ кондора в горах, а можна просто бродити по численним археологічним розкопкам цивілізацій інків і пре-інків. Але де б Ви були, в великому місті чи в маленькому селі, одне залишається незмінним - щире дружелюбність перуанців.

Коста-Ріка

Країна-заповідник - так можна охарактеризувати Коста-Ріку. Головне національне багатство країни - безліч Національних парків з гірськими і підводними печерами, водоспадами, горами, мальовничими гірськими і річковими долинами, буйної дикої флорою і фауною. Для любителя і знавця природи ця країна представляє непідробний інтерес. Понад 25% площі країни складають охоронювані ліси і резервати, які зберегли свою первозданність. Сан-Хосе - столиця Коста-Ріки - оточений вулканічними ланцюгами. Вони велично підносяться над містом. Будівлі потопають в екзотичній тропічній зелені. Все тут розташовує до пішій прогулянці. Поряд з центральною площею розташований Національний театр, будівля якого вважається одним з найкрасивіших театральних будівель в Латинській Америці. У Національному музеї можна побачити предмети індіанського побуту і мистецтва. У центрі міста під землею розташований музей золотих предметів індіанського періоду.

Мексика

Мексика - це країна відома кожному з дитинства. Країна омивається хвилями двох великих океанів -Атлантіческого і Тихого. Яскраве синє небо і прекрасний клімат роблять подорож в країну незабутнім. Тільки тут можна почути наяву чарівні мексиканські мелодії. Можна надівши широке сомбреро і осідлавши коня відчути себе пастухом-ковбоєм або ж першовідкривачем нових земель. Прекрасні пляжі і чиста тепла вода так і манять до себе втомлених після екскурсій мандрівників. А якщо Ви любитель старовини та археології то обов'язково відвідайте півострів Юкатан усіяний пам'ятками цивілізації майя. Країна володіє умовами для серфінгу і спелеології. Якщо Ви любитель нічного життя, то численні нічні дискотеки і бари по всій країні будуть раді прийняти Вас у себе. Тут так багато примітного, що просто можна заплутатися, що і де знаходиться. Тому у Вас виникне бажання знову приїхати в цю чудову країну.

Туристичний оператор Rondo © 2005-2020 Україна, Київ, 01054, вул. Олеся Гончара 37а, оф.3 (044) 461-98-80