Версія сайту українською
Версия сайта на русском
(044) 461-98-80
Даша (066) 791-53-30 dasha@rondo.com.ua
27.36 30.86

Тури в США і Канаду

Тури в США

U.S. Entry Requirements updates. 08.12.2021 

Повідомляємо про зміну правил в’їзду в США.

 

Починаючи з 6 грудня 2021 року, усі мандрівники, які прибувають до США, включно з громадянами США та не громадянами США, повинні мати підтвердження негативного тесту на COVID-19 протягом 1 дня до першого відправлення рейсу або документ, що одужав від COVID-19 протягом останніх 90 днів. Громадяни з іноземними паспортами повинні бути повністю вакциновані та мати сертифікат їх вакцинації.


 

Тури в США - одні з найцікавіших, далеких і унікальних подорожей. Історія США задоволена незвичайна і кличе ще більше дізнатися про це дивовижне держава. Як стартувала історія США? Далеко в жовтні 1492 року зі судна Пінта прогримів постріл, який дав зрозуміти - на горизонті видніється довгоочікувана земля. Саме тоді знаменитий Христофор Колумб зійшов на невеликий острів - Гуанахани, - його так величали місцеві мешканці. Колумб став на коліна, потім поцілував землю і відкрив королівський штандарт. Так була відкрита країна, яку пізніше назвали Америкою на честь знаменитого мореплавця Амеріго Веспуччі, який вивчав Новий Світ.

Туры и отдых в США

Тури в США - далеке і незабутню подорож за океаном

Клімат на більшій території США - помірний, на півдні - субтропический, континентально-морской - на Атлантичному узбережжі, континентальний - в центрі країни, арктичний - на Алясці. На північному сході і на середньому заході зими тривають досить довго, температура опускається нижче 0 С. Але в ці ж зимові місяці на півдні США тепло і сонячно. На Гаваях і на узбережжі Флориди клімат тропічний, морський. Острови знаходяться під впливом тропічних циклонів з травня по листопад, коли можливо найбільша кількість опадів, однак дощі не затяжні, з великою кількістю сонячних годин.

З Києва в США відправляється безліч рейсів, прямі в Нью-Йорк, а в інші міста з пересадками. Приблизний час перельоту становить 10-12 годин.

Час і гроші в США

США розташовані в зоні пяти часових поясів, тому час відстає від Київського на 7-13 годин.

Що ж стосується ввезення і вивезення національної та іноземної валюти не обмежений. Ввозити в США готівкою, дорожніми чеками і розрахунковими картками можна будь-які суми. Декларувати потрібно суми понад десяти тисяч доларів. При ввезенні золота декларація обов'язкова.

Предмети особистого користування не обкладаються митом, для ввезення в країну заборонені швидкопсувні продукти, зброю, наркотики. З Гавайських островів заборонений вивіз більшості видів рослин і представників фауни.

Величезні території і різний клімат США забезпечує різноманітний вибір курортів для будь-якого смаку туриста.

Туристичний оператор Rondo © 2005-2020 Україна, Київ, 01054, вул. Олеся Гончара 37а, оф.3 (044) 461-98-80